Odzież z haftem – metodą na zwiększenie rozpoznawalności Twojej firmy.

Odzież z wyhaftowanym logo jest szeroko wykorzystywana przez największe marki na całym świecie. Forma odzieżowego marketingu jest skuteczna, skutkiem czego kolejne firmy ustanawiają się w kolejce, aby pozyskać odzież z własnym logo. Dzięki tej formie reklamy będziemy coraz bardziej zauważani, oraz będziemy mogli pozytywnie wpływać na widoczność i pojęcie naszej marki. W jaki sposób? Na to pytanie odpowiemy w dalszej części naszego artykułu!

Haft na zamówienie

Dlaczego warto zadbać o odzież w wyhaftowanym logo własnej firmy?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Marketing wizualny w dzisiejszych czasach jest na wagę złota. Jeśli chcemy, aby nasza marka była rozpoznawalna, potrzebujemy produktów reklamowych, które są skuteczne w dobie zalewu wszechobecną reklamą. Na całe szczęście odzież z wyhaftowanym logo naszej firmy jest jak najbardziej udanym pomysłem, który podkreśli profesjonalność naszej marki, oraz jej prestiżowość. Jak doskonale wiemy, nie każda firma może pochwalić się odzieżą z własnym logo, w dodatku mając na uwadze elegancko wyhaftowane logo.

Dodatkowym atutem jest fakt, że odzież z wyhaftowanym logo może świetnie sprawdzić się jako element reklamowy podczas do różnego rodzaju konkursów. Jak wiadomo, konkursy cieszą się wielkim zainteresowaniem i przyciągają masę ludzi. Skutkiem tego, możemy postawić także na skuteczne promowanie się, poprzez konkursy z nagrodami , którymi będzie odzież  z pięknie wyhaftowanym logo naszej marki.

Jak wygląda zamówienie i proces jego realizacji?

Samo zamówienie odzieży z wyhaftowanym logo jest bardzo proste. Jedyne co wystarczy zrobić, to zgłosić się do nas za pomocą formularza kontaktowego, dostarczając w załączniku swoje logo. Następnie cały proces wykonywany jest automatycznie, bez potrzeby naszej ingerencji. Logo zostanie odpowiednio rozmieszczone na wybranej odzieży i umieszczone, zgodnie z Twoją potrzebą.

Na życzenie Klienta istnieje wcześniej stworzenie wirtualnego wygląd tego, jak będzie prezentować się logo na konkretnej odzieży, na której chcemy, aby zostało ono przygotowane (tzw. wizualizacja). Następnie dopiero po akceptacji projektu przystępujemy do dalszej realizacji zamówienia.

Niektóre z naszych realizacji możesz zobaczyć na facebooku: https://www.facebook.com/pohaftowane

Pozwoli Ci to ocenić jakość usług, które wykonujemy. Jeżeli chcesz o coś zapytać, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z formularza kontaktowego. Odpowiemy jak najszybciej!