Bluzy z haftem na zamówienie

Bluzy z haftem reklamowym na zamówienie to idealny sposób na zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki.

Na bluzie możemy wyhaftować logo, wystarczy przesłać do nas plik z grafiką. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego logo, a chciałbyś zamówić bluzę z haftem, to istnieje możliwość wyhaftowania samego napisu z nazwą Twojej firmy.

Oferujemy modele w różnych kolorach oraz rozmiarach od XS do 5XL. Dostępne są bluzy z haftem męskie, damskie oraz dziecięce.

Przykładowe kolory bluz

Różne modele bluz z haftem logo

Wszystkie modele bluz występują w wersji męskiej, damskiej oraz dziecięcej. Kolorystyka dowolna. Szczegółową kartę produktu wysyłamy mailem. Wystarczy wysłać do nas maila, a prześlemy dokładne informacje na temat modelu (kolorystyka, rozmiary, wymiary).

Bezpłatna wycena Twojego zamówienia

Ile kosztują bluzy z haftem?

Cena zależy głównie od grafiki oraz ilości zamówionych sztuk. Każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie, dlatego zapraszamy do skorzystania z formularza wyceny.

Haft możemy wykonać lewej lub prawej piersi oraz na plecach. Posiadamy również inną odzież, więcej informacji znajdziesz w zakładce odzież reklamowa. Niektóre z naszych realizacji znajdziesz na facebooku, dzięki temu poznasz jakość wykonywanych przez nas usług.